Osvetlenie, energie a prístupy

Ovládajte osvetlenie, vykurovanie a prístupy k Vašej domácnosti pohodlne na jednom mieste, aj ked momentálne nie ste doma.

Inteligentná záhrada

Automatické vypínanie a zapínanie závlahy záhrady podľa aktuálneho počasia? Pre naše systémy žiadny problém.

Kde môžete inteligentnú domácnosť využiť?

Smart home zariadenia sú určené pre rodinné domy, domácnosti, ale aj apartmánové domy prípadne penzióny a hotely. V každnom objekte Vám technológie šetria financie, zabezpečia vyššiu bezpečnosť a vyšší komfort. V kombinácii s kamerovým systémom je inteligentná domácnosť ešte viac zabezpečená a chránená.

Základné piliere inteligentného domova

1. Komfort

Systém poskytuje výnimočný komfort, je viac viac ako len praktické a čas šetriace riešenie. Fibaro Systém vás uistí, že všetko vo vašom dome je pod kontrolou

2. Bezpečnosť

Inteligentná domácnosť poskytuje najvyšiu úroveň bezpečnosti a prostredníctvom integrácie všetkých zariadení máte plnú kontrolu nad svojim domom z akéhokoľvek miesta na Zemi.

3. Kontrola

Pomocou sady záplavových čidiel, detektorov dymu, alebo čidiel na kontrolu CO2, budete notifikovaný skor ako dojde k reálnemu bezpečnostnému incidentu

4. Úspora financií

Správne nastavený systém môže vybrať najlepšie osvetlenie a optimálnu teplotu pre Váš domov, čím sa znižuje energetický odpad a vytvára sa úspora reálnej spotreby úspora reálnej spotreby.

Spoznajte možnosti inteligentnej domácnosti

Vykurovanie a teplota

Automatická regulácia teploty Vašej domácnosti podľa Vami nastavených scenárov, alebo priamo pomocou aplikácie vo Vašom smartphone.

Ovládanie osvetlenia

Ovládanie osvetlenie podľa svetelných čidiel, naplánovaných scenárov.

Ovládanie žalúzií

Automatické otvorenie žalúzií každé ráno podľa Vami nastaveného času, alebo podľa slnečného svitu aj to sú možnosti inteligentnej domácnosti.

Detekcia požiaru

Chráňte svoju rodinu a majetok okamžitou detekciou vznikajúceho požiaru

Detekcia CO2

Neviditeľný tichý zabijak CO2 môže vzniknúť pri chybách vykurovacích jednotiek Vašej domácnosti, chráňte sa pomocou inteligentného detektora.

Detekcia zaplavenia

Už aj drobné zatopenie domácnosti vie spôsobiť veľa nepríjemností. Detektor zaplavenia v kombinácii s riadeným ventilom prívodu vody Vás ušetrí neprijemností.

Ovládanie ele. zariadení

Vypínajte alebo zapínajte ľubovoľné elektrické zariadenie na diaľku, alebo sledujte informáciu či je dané zariadenia zapnuté alebo vypnuté.

Detekcia otvorenia dverí / okien

Rozšírte možnosti zabezpečenia Vašej domácnosti do nového levelu a sledujte každý prístupový bod do Vašej domácnosti z aplikácie.

Ochrana proti zlodejom

Kombinácia inteligentnej domácnosti a zabezpečovacieho systému je tá najlepšia ochrana proti nechceným hosťom.